Nasz zespół

W skład zespołu naszej pracowni wchodzą radiolodzy, kardiolog, technicy elektroradiologii, pielęgniarki i sekretarka. Dążymy by efektem zaangażowania całego zespołu była najwyższa jakość wykonywanych badań i zadowolenie naszych pacjentów.

Zespół radiologiczny tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, stale pogłębiający swoją wiedzę na krajowych i międzynarodowych szkoleniach i konferencjach naukowych. Są to:

lek. Klaudia Brzostowicz

specjalistka Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, Kierownik Medyczny naszej Pracowni Rezonansu Magnetycznego. Mieszka w Nysie, pracuje również w szpitalu Nysie.

lek. Michał Zych

lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

dr n.med. Krzysztof Kowalewski

specjalista Radiodiagnostyki, pracujący na co dzień w szpitalach wrocławskich, ekspert w zakresie diagnostyki stawów i układu mięśniowo-szkieletowego

dr n.med. Tomasz Brzostowicz

specjalista Kardiolog oraz specjalista Radiolog, w naszej pracowni odpowiada za wykonywanie i opisy badań MR serca. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki obrazowej serca w badaniach tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Pionier diagnostyki serca w rezonansie magnetycznym w regionie opolskim, ekspert w tej dziedzinie.

Ponadto współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami radiologii i diagnostyki obrazowej w ramach usług teleradiologicznych.

Pozostałą część zespołu tworzą technicy elektroradiologii (Beata, Beata, Jacek) z Nysy i Opola, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania badań rezonansu magnetycznego, wykwalifikowane pielęgniarki (Kazimiera, Ania, Wiktoria) oraz doskonała sekretarka (Agnieszka).