Badania prywatne

Na badanie wykonywane odpłatnie jesteśmy w stanie zaproponować bardzo szybkie terminy a także możliwość wykonywania badania w sobotę. Nie jest konieczne posiadanie skierowania choć pozwala ono tak zaplanować badanie by było ono jak najbardziej wartościowe dla Państwa

 

Rejestracja na badanie możliwa jest na 3 sposoby:

 

Osobiście

Zapraszamy do naszej pracowni w Nysie ul. Świętego Piotra 1 (naprzeciwko szpitala) codziennie od 8.00 do 18.00.

Telefonicznie

tel. 77 409 17 85 codziennie od 8.00 do 18.00

 

On-line

Zarejestruj się online >>

Podczas rejestracji zarówno na badania wykonywane w ramach NFZ i odpłatnie będą Państwo proszeni o podanie następujących informacji:
  1. Imię i nazwisko
  2. Numer pesel
  3. Adres zamieszkania
  4. Numer telefonu kontaktowego
  5. Rodzaj badania jakie chcą Państwo wykonać
  6. Tryb badania: w ramach umowy z NFZ czy odpłatnie
  7. Sposób odbioru wyniku: osobiście czy wysyłka pocztą

Po podaniu tych danych zostanie wyznaczony termin badania. Prosimy zgłosić się ok. 20 minut przed wyznaczoną godziną z dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz całą dokumentacją medyczną.

Jeśli w jakiegoś powodu rezygnują Państwo z badania bardzo prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie telefonicznie (tel. 77  409 17 85) lub on-line – pozwoli to zaproponować termin badania kolejnemu oczekującemu pacjentowi.

Wszystkie informacje, które zostaną przez Państwa podane są konieczne do wykonania badania rezonansem magnetycznym i zostaną wykorzystane tylko do tego celu zgodnie z naszą Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych.